KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609445
*
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2022
kl 20:01:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/4 21:53:33
1
1.000 kr
7/4 22:03:48
2
1.500 kr
11/4 16:03:32
1
2.000 kr
11/4 19:54:51
3
2.000 kr
11/4 19:54:51
1
2.000 kr (Budbetjänt)
11/4 19:55:14
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12
-
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1460 9445
Oljemålning
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
| Utrop: | 2.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 2.200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2022 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 7/4 21:53:33 | 1 | 1.000 kr |
| 7/4 22:03:48 | 2 | 1.500 kr |
| 11/4 16:03:32 | 1 | 2.000 kr |
| 11/4 19:54:51 | 3 | 2.000 kr |
| 11/4 19:54:51 | 1 | 2.000 kr (Budbetjänt) |
| 11/4 19:55:14 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nutida konstnär olja olja på duk oljemålning oljemålningar stad stadsmotiv
-
8052 Olja / collage
Kerstin Lundin (1947), monogramsignerad KLU, kompo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:12 -
8285 Oljemålning
Anita Erséus (f. 1929), Sverige. Signerad, daterad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:51 -
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8083 Oljemålning
Carl Månsson (1892-1976), Sverige. Signerad, skåne..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06



